Zapraszamy do Druskienik,
do sanatorium "Białoru¶"

Sanatorium "Białoru¶" w uzdrowisku Druskieniki funkcjonuje od roku 1946. Specjalizuje się w leczeniu schorzeń przewodu pokarmowego i narz±dów ruchu. Udostępnia zabiegi lecznicze w postaci wanien solankowych, borowiny, masaży suchych, podwodnych, różnorodnej fizykoterapii, koktajli leczniczych, sauny, gimnastyki leczniczej, zabiegów psychoterapeutycznych, usługi stomatologiczne. Stosowane s± również nietradycyjne metody leczenia: irydodiagnostyka, akupunktura, sudżok terapia, manualna terapia. Laboratorium kliniczne i biochemiczne, USG, rentgenodiagnostyka, gastrofibroskopia.

Zakwaterowanie w piętrowej drewnianej willi. Apartamenty cztero -, trzypokojowe o podwyższonym standardzie oraz dwu - i jednomiejscowe dobrze wyposażone pokoje w 3 - piętrowym murowanym budynku na I piętrze. Sanatorium organizuje urozmaicone 4 razowe wyżywienie, kuchnia białoruska i litewska. Istnieje możliwo¶ć zamówienia potraw i specjalnych potraw dietetycznych.

Cena od osoby dorosłej (zakwaterowanie, leczenie i wyżywienie) w trzypokojowym apartamencie 30 USD za dobę, a w dwumiejscowym pokoju w budynku murowanym 23,2 USD za dobę

Obsługa pacjentów również w języku polskim.

Telefon kontaktowy 52 493, telefon i fax 53 374

NG 23 (459)