Polsko - Litewski Kącik Informacji Gospodarczej

"EXPO system''zaprasza do współpracy

Z dzisiejszym numerem gazety rozpoczynamy nowy cykl artykułów, poświęconych działalności polskiej firmy EXPO - SYSTEM spółka z o. o., której prezesem jest pani Zdzisława Zachmost.

Siedziba spółki w Polsce znajduje się w Radomsku, a jej oddział w najbliższych dniach rozpocznie swą działalność również w Wilnie.

EXPO - SYSTEM powstała z myślą o pomoc w nawiązaniu międzynarodowych kontaktów partnerów handlowych.

Nasze działania polegają na: promocji producenta na rynkach zagranicznych, szukaniu rynków zbytu, kojarzenia partnerów, organizacji wystaw i targów, a także przeprowadzaniu misji gospodarczych. Swoim zasięgiem obejmujemy całą Europę.

W związku z dużym zainteresowaniem rynkiem Europy Wschodniej postanowiliśmy utworzyć punkt informacji gospodarczej, zarówno dla Polaków chcących inwestować i szukać rynków zbytu na Litwie, jak i dla Litwinów, którzy pragną wyjść ze swoim produktem na rynek Europy Środkowej i Zachodniej.

Będziemy więc pomagać w rozwiązywaniu Twoich problemów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej: gdzie kupić, gdzie sprzedać, jak zatrudnić czy zwolnić pracownika.

A może Drogi Czytelniku potrzebujesz pomocy tłumacza?

Wszystkie te, a także inne zagadnienia będziemy poruszać tu w naszym Kąciku. Czekamy również na sugestie z Państwa strony, dotyczące interesujących Was problemów.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.

NG 44 (480)