Robert Mickiewicz

Stawiać na jakość

W ostatnich latach budownictwo na Litwie jak i reszta gospodarki przeżywa nie najlepsze czasy. Na powierzchni potrafią utrzymać się tylko najlepsi, którzy mogą zaoferować towary i usługi wysokiej jakości i w konkurencyjnej cenie.

Na litewski rynek przemysłu budowlanego, mimo ostrej rywalizacji, coraz częściej próbują przebić się również przedsiębiorstwa z Polski. Doskonałym przykładem skutecznego funkcjonowania na naszym rynku, mogą służyć toruńskie firmy: CMP rial Systemy Ogrodzeń i DGG Extrusion. Obydwa te przedsiębiorstwa wzięły udział w ósmych międzynarodowych targach budownictwa i remontu "Resta 2001".

Hasło i koncepcja przedsiębiorstwa i DGG Extrusion - "jakość, trwałość, solidność - inni nie będziemy", jak najbardziej pasują do zdobywania niełatwego litewskiego rynku. DGG Extrusion od lat specjalizuje się w produkcji okładzin ściennych z PCV, paneli boazeryjnych, listwy wykończeniowej. Materiały wyprodukowane przez tę toruńską firmę można skutecznie stosować zarówno przy okładaniu ścian wewnątrz budynków jak i dekorując nimi fasady zewnętrzne. Okładziny ścienne z PVC doskonale nadają się również do podszywania sufitów, budowania ścianek działowych wewnątrz budynków. Toruńskimi okładzinami można także okładać drzwi, bramy, domki letniskowe.

Jedną z ważnych zalet okładzin ściennych DGG Extrusion, jest wyjątkowo łatwy sposób ich montażu. Więc aby udekorować tym materiałem swe mieszkanie, biuro, domek letniskowy zewnątrz lub wewnątrz nie trzeba wynajmować dużej brygady budowlanych, z jakimś specjalistycznym sprzętem. Całą tę operację można doskonale przeprowadzić własnymi siłami, dysponując jedynie młotkiem, gwoździami, podkładkami pod okładziny oraz wkrętami z kołkami rozporowymi, no i rzecz jasna trzeba nabyć niezbędną ilość okładzin ściennych z PVC.

Oprócz wysokiej jakości i estetyki (okładziny są produkowane w ogromnej ilości kolorów i ich odcieni), są trwałe i odporne na wilgoć, zapewniają izolację cieplną i dźwiękową, są niepalne oraz bardzo łatwe w eksploatacji i czyszczeniu. Okładziny ścienne DGG Extrusion odpowiadają samym wysokim normom higienicznym o czym świadczą liczne certyfikaty jakości wydane przez odpowiednie instytucje w Polsce, Litwie, Białorusi. W naszym kraju taki certyfikat wydało Centrum Certyfikacji Produkcji Budowlanej.

Produkcję DGG Extrusion na Litwie można nabyć od jej autoryzowanego partnera:

ZSA "GAVE"
Wilno, Vytenio 16
tel. 310522, 310488.

CMP rial Systemy Ogrodzeń i Bram Sp. z o.o. oferuje doskonałej jakości systemy ogrodzeniowe i bramy z wysokogatunkowej stali konstrukcyjnej. Spośród innych tego rodzaju towarów produkcję CMP rial wyróżnia nowoczesny sposób wykonania przez zastosowanie technologii zgrzewania punktowego oraz wieloletnie zabezpieczenie antykorozyjne, co w naszych warunkach atmosferycznych ma niemałe znaczenie. Zabezpieczenie antykorozyjne osiąga się przez cynkowanie ogniowe i pokrycie ogrodzeń i płotów farbą proszkową.

Szeroka gama barw, jak zapewniają przedstawiciele firmy, może zapewnić najbardziej wybredne gusty. Dodatkowe atuty to: prosty montaż, wieloletnia gwarancja i uniwersalność zastosowania.

CMP rial Systemy Ogrodzeń i Bram proponuje swym klientom panele ogrodzeniowe, słupki ogrodzeniowe, bramy i furtki ogrodzeniowe, bramy garażowe, wygrodzenia przystankowe oraz siatki.

Zainteresowanym produkcją firmy proponujemy zwracać się

Polska, Toruń 87 - 100, ul. Kręta 25.

Na zdjęciach: stoisko toruńskiej firmy na ósmych międzynarodowych targach budownictwa i remontu "Resta 2001".

Fot. Antonina Połtawiec

NG 12 (501)