Zaprasza "Andrenata''

"Nasza Gazeta" kontynuując rubrykę informacyjną o polskich przedsiębiorcach, o polskich organizacjach, o polskich i litewskich spółkach, które pragną szerzej zapoznać społeczność o swej działalności, przedstawia ZSA "Andrenatę". Taka informacja będzie pożyteczna dla tych, którzy swe usługi oferują, jak też dla tych, którzy z usług korzystają. Jest to nasz skromny wkład w proponowanie polskich usług, polskiej przedsiębiorczości, polskich towarów na rynku litewskim, współpracy z Polską.

"Wilka nogi karmią, a nas ręce - nasza praca" - mówią właściciele spółki, zajmującej się od 15 lat krawiectwem. Początkowo "Andrenata" działała przy ul. Basanawicziusa, obecnie od ośmiu lat znajduje się przy ul. Gëliř 4. W trudnym okresie ekonomicznym spółka zatrudnia osiem osób.

Wraz z rozpoczęciem sezonu jesienno - zimowego firma proponuje usługi krawieckie: szyje nakrycia głowy, półfutra, futra.

Przykładowo, uszycie beretu, czapki futrzanej kosztuje 50 - 60 Lt, przeszycie półfutra, futra 500 - 600 Lt.

Pracownia i sklep "Adrenata" położone są w dogodnym miejscu w pobliżu dworca i mieszczą się obok siebie, co jest dogodne dla klientów celem dopasowania gotowych ubrań.

W sklepie można też nabyć gotowe czapki, kapelusze z dzianiny wełnianej w cenie 80 Lt, czapki futrzane 260 - 300 Lt, natomiast kołnierze z norki kosztują 150 - 180 Lt, w zależności od gatunku tkaniny futrzanej, futra są tu na każdą kieszeń - w granicach od 1000 do 8000 Lt.

Krawiectwo dla właścicieli i pracowników "Adrenaty" jest ulubionym zajęciem i jednocześnie źródłem utrzymania.

ZSA "Adrenata" zaprasza codziennie w godzinach 10.00 - 18.00, pod adresem Wilno, ul. Gëliř 4, tel. 22 08 66. Korzystajcie z usług "Adrenata", tu miła obsługa również po polsku!

Inf wł.

NG 39 (528)