"Sofina"

Prywatne przedsiębiorstwo turystyczno - transportowe "Sofina" pracuje już od 6 lat, bo od 1995 roku. Przedsiębiorstwo świadczy regularne usługi: przewozy liniowe do Łodzi i Warszawy, we wtorki, czwartki i niedziele o 16.00 odjeżdżają rejsowe autokary do Łodzi, a o godz. 18.00 do Warszawy.

Poza tym "Sofina" wynajmuje autokary na zamówienie. Pięć wygodnych , dobrze wyposażonych autokarów "Neoplan", w dobrym stanie technicznym, z klimatyzacją obsługuje podróżujących. Szósty dwupiętrowy, 70 osobowy autokar szczególnie jest wygodny na dalekie podróże.

"Sofina" zatrudnia 12 kierowców, doświadczonych w wyjazdach zagranicznych, dodatkowe 4 osoby to pracownicy zatrudnieni w biurze.

Ceny świadczeń są przystępne, umowne na każdy oddzielny wyjazd. Dla studentów są stosowane 50% zniżki. Przykładowo 3 - godzinny pobyt w Mikołajkach ze zwiedzaniem św. Lipki (bez wyżywienia) kosztuje 65Lt. Inny 2-dniowy pobyt Kraków - Wieliczka (z noclegiem i śniadaniem) kosztuje 120Lt.

Często są zamawiane wyjazdy do Tatr Słowackich dla młodzieży szkolnej w styczniu, dla studentów w lutym. Wycieczki w góry pilotują doświadczeni instruktorzy. 8 - 10 dniowy termin pobytu z noclegami i wyżywieniem kosztuje od 550Lt. Popularne są również wyjazdy do Chorwacji w cenie 400 - 600Lt, do Moskwy w cenie 250Lt. "Sofina" organizuje również pielgrzymki do Rzymu, Fatimy, wyjazdy do Czech, do Polski, dziecięce wyjazdy do dysneylandu Heidepark w Niemczech.

Właściciele przedsiębiorstwa Państwo Matarewiczowie chętnie udzielą porad dotyczących wyjazdów, opracują dokładny program pobytu i kosztorys na każde oddzielne zamówienie. Biuro przedsiębiorstwa "Sofina" czynne w godzinach 8.00 - 18.00 przy ul. Taikos 15 w Wilnie. Dla zainteresowanych i miłośników podróży telefon 45 76 22, fax 42 64 40, elektr., poczta Sofina@mail.lt.

Inf. własna

NG 44 (533)