Przedsiębiorczość, usługi, współpraca
Gabinet stomatologiczny D. Żyborta

W prawym skrzydle gmachu Domu Polskiego w Wilnie, przy ul. Nowogródzkiej 76, od września bieżącego roku działa prywatny gabinet stomatologiczny.

Pacjentów obsługuje młody sympatyczny kolektyw, również w języku polskim. Właścicielem gabinetu jest Dariusz Żybort, który w 1997 roku ukończył Akademię Medyczną w Białymstoku, praktykę zdobywał pracując w jednej z wileńskich przychodni, później w prywatnym gabinecie stomatologicznym "Beata". Zachwycona pomysłowością kolegi, przyszła do pomocy w gabinecie doktor Lila Żebiełowicz, która w 1995 roku ukończyła Akademię Medyczną w Łodzi.

Uwagę pacjentów przyciąga nowoczesny sprzęt firmy "Siemens". Na miejscu działa aparat rentgenowski. Zabiegi przy nowoczesnej technice i po znieczuleniu są bezbolesne.

Młodzi lekarze zdobyli stałych pacjentów, dla których stosowane są 10% zniżki na wszystkie usługi. Stomatolodzy są uprzejmi, chętnie udzielają porad, bezpłatnych konsultacji. Świadczą usługi, m.in. w zakresie stomatologii zachowawczej - leczenie i plombowanie zębów, w zakresie chirurgii szczękowej - usuwanie zębów i korzeni, w zakresie protezowania i w zakresie stomatologii dziecięcej. Usług ortodontycznych gabinet nie świadczy.

Ceny usług nie są wygórowane. Na wszystkie usługi świadczone przez gabinet jest roczna gwarancja, na niektóre usługi gwarancja jest nawet większa. Gabinet stomatologiczny zaprasza w dniach pracy od godz. 9.00 do 20.00, w soboty od 9.00 do 13.00, kontakt telefoniczny, tel. 33 24 67.

Inf. wł.

NG 44 (533)